Školy ze Žatecka se utkaly v talentové soutěži

Veronika Salášková 2014-03-19 00:09:00

Žatecko – Již třetí ročník soutěže „Najde se talent“, kde se spolu utkaly venkovské malotřídky z Bitozevsi, Liběšic, Staňkovic a Tuchořic, se uskutečnil začátkem března  v Tuchořicích v „Hospůdce u Jožana“. Žáci zde předvedli svá vystoupení a soutěžili mezi sebou v kategoriích „Mateřská škola“ a „Základní škola“.

Zároveň zápolili o putovní cenu – Talentíka. Celým programem provázel Martin Nuhlíček. Mateřské školy se prezentovaly pěveckým nebo tanečním vystoupením a základní školy říkadly, zpěvem nebo hrou na hudební nástroj. Na soutěžní vystoupení pečlivě dohlížela odborná porota ve složení Zdeňka Hamousová, starostka města Žatec, Hana Plachá, ředitelka ZUŠ Postoloprty a Dagmar Kučerová, ředitelka městské knihovny v Lounech. Vítězem v kategorii mateřských škol se stala MŠ Bitozeves a v kategorii základních škol Liběšická škola. „Ovšem celkovým vítězem, který obdržel putovního „Talentíka“ se stala ZŠ a MŠ Tuchořice, protože obsadila v obou kategoriích 2. místo,“ sdělila Monika Chrzová. Součástí programu bylo vystoupení klientů Domova „Bez zámků“, dětská diskotéka a občerstvení, které zajistily tuchořické maminky.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Peruc

Bližší info na webu obce Peruc. Nástup 1. srpna 2024, přihlášky zasílejte do 17. května 2024.
WWW: https://peruc.cz/
E-mail: podatelna@peruc.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video