Nevšední závod kočárků na cvičišti

Redakce 2014-05-05 10:21:00

Louny – Na Letním cvičišti v Lounech se uskutečnil v uplynulou neděli již třetí ročník celorepublikových Závodů kočárků ve sportovní chůzi. Na startovní čáru se postavilo 21 kočárků, které soutěžily ve třech kategoriích.

Hlavní pořadatelka Dagmar Al Abiadová, která s touto nevšední celorepublikovou akcí v Lounech začala už předloni, nejprve závodníky seznámila s pravidly závodu a hlavně s tím, že cílem této akce je motivovat maminky na mateřské dovolené k pravidelnému pohybu a sportu. Rodiče pak slouží svým dětem jako příklad toho, že sport je pro život důležitý a udržovat se v dobré kondici není nikdy na škodu.
Startovné za každý kočárek bylo padesát korun a polovina výtěžku ze všech čtyřiceti závodů po celé republice ve výši padesáti tisíc korun putuje na účet neziskové organizace – Centrum Paraple.
Všichni účastníci závodu dostali pamětní listy, diplomy za umístění ve všech kategoriích, dárečky a sladkosti. „Z celého srdce děkuji všem sponzorům, své rodině, která mi hodně z organizací pomáhala, spoluorganizátorům TJ Sokol, ZUŠ Louny a všem dobrovolníkům a MIC Louny,“ řekla hlavní organizátorka Dagmar AL Abiadová, která je také cvičitelka jógy v ZUŠ Louny.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video