Úvod   /   Zprávy   /   Vařil ,,perník"

Vařil ,,perník"

Redakce 2014-05-12 13:59:00

Louny – V rukou policistů skončil 28letý mladík, který v polovině března vyráběl v bytě jednoho panelového domu v Postoloprtech pervitin. Když získaný efedrin sušil v zapékací misce nad kahanem, došlo k zahoření a následnému požáru v bytě.

V souvislosti s požárem si mladík způsobil zranění a popáleniny a musel být převezen do nemocnice. K jinému zranění zasahujících hasičů, policistů či dalších osob nedošlo. V těchto dnech mu komisař služby kriminální policie a vyšetřování sdělil obvinění ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy ve stádiu pokusu. Trestní stíhání je proti němu vedeno na svobodě. Za tento skutek stanoví trestní zákoník odnětí svobody od jednoho do pěti let.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video