Žatec – Komise pro kulturu a cestovní ruch spolu s radou města rozdělovaly organizacím ve městě finanční příspěvky. Loutkoherecký soubor Jitřenka, který dosud každý rok příspěvek na svou činnost obdržel, letos od města nedostal ani korunu. Důvodem měla být špatně vyplněná žádost. Více již dnes 10. června v Žateckých novinách, které jsou k dostání u vašich prodejců tisku.
Napsal(a): Veronika Salášková
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video