Kryry – V místní knihovně v Kryrech se začíná připravovat Síň historie Kryrska, kde budou instalovány panely s dobovými fotografiemi, dokumenty a kroniky, letecké snímky i další exponáty týkající se zejména historie chmelařství v této oblasti. Vedení radnice předpokládá, že by tato síň měla být otevřena pro veřejnost v červnu letošního roku. Na snímku je knihovnice Dagmara Kazáková při zavěšování panelů.
Napsal(a): Pavel Macák
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video