Půjčených čtvrt miliónu je umělý problém

Jarka Cibulková 2014-07-02 09:19:00

Louny – Pro většinu z nás je 250 tisíc korun pořádný balík peněz. Obžalovaný Petr Srkal z Loun to vnímá jako umělý problém a mstu bývalé manželky. Samosoudkyně Okresního soudu v Lounech začala rozplétat nelehký případ přesunu finanční hotovosti. O 250 tisíc korun se soudí exmanželka bývalého lídra neúspěšné volební strany Severočeši, která kandidovala do komunálních voleb. Obžaloba viní Srkala z toho, že začátkem dubna 2009 na lounské pobočce Komerční banky převedl 250 tisíc korun z termínovaného účtu manželky na svoje konto a finance použil pro své potřeby. On se ovšem brání, že finance použil na rekonstrukci a vybavení bydlení a zaplacení letenky pro mladší dceru své ženy do USA. „Mstí se za to, že jsem nyní šťastný a také že jsem překonal nemoc a vrátil se zpátky k divadlu,“ myslí si obžalovaný. Více informací v dnešním Lounském pressu s datem 2. července, který je k dostání u vašich prodejců tisku.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video