Ne drogy, ale pašování zvířat

Jarka Cibulková 2014-07-16 08:55:00

Louny (caj) Tři obviněné osoby ze zásahu ve vietnamské prodejně v Lounech na Suzdalském náměstí stíhání policie zřejmě z nelegálního obchodování. Brzy ráno minulou středu zde zasáhli členové zásahové jednotky a pražští kriminalisté, místní policisté nebyli vůbec k akci přivoláni. „V dané věci mohu potvrdit, že v rámci realizace případu obvinili kriminalisté prvního policejního obvodu celkem tři osoby z trestného činu neoprávněné nakládání s chráněnými volně žijícími živočichy a planě rostoucími rostlinami dle §299 Trestního zákoníku. Všechny tři osoby jsou stíhány vazebně. Nutno zmínit, že tato realizace neprobíhala pouze v Lounech, ale také na jednom místě v Chebu a dalších dvou v Praze,“ okomentoval Tomáš Hulan, tiskový mluvčí pražské policie. Více se dozvíte v dnešním vydání Lounského pressu s datem 16. července, k dostání je u vašich tiskových prodejců.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video