Dealeři skončili v rukou policie

Redakce 2014-07-28 14:20:00

Žatec, Postoloprty (str) Úspěšnou akcí se mohou pochlubit policisté. V minulých dnech se jim podařilo zadržet v Žatci a Postoloprtech čtyři drogové dealery.

Hlavním postavou distribuce drog byl 51letý cizinec z Prahy, který nejméně od začátku roku 2013 do současné doby prodával dealerům v Žatci, v Postoloprtech a dalších místech v řádu desítek gramů drogu pervitin. Tito dealeři pak dále v desítkách případů takto získanou drogu distribuovali koncovým uživatelům. „Kromě zmíněného cizince zadrželi policisté tři dealery ve věku 25, 26 a 37 let ze Žatce a z Postoloprt. Při následných domovních prohlídkách a prohlídkách jiných prostor nalezli policisté omamné a psychotropní látky včetně desítek gramů pervitinu a většího množství rostlinné sušiny konopí,“ sdělila mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová. Všichni čtyři dealeři byli obviněni z výroby drog a dalšího nakládání s nimi. Za to jim hrozí trest odnětí svobody v rozpětí od dvou do deseti let. Na jejich dopadení se kromě lounských policistů podílela i Zásahová jednotka Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video