Lubenec – Na silnici č. I/7 u Lubence se zaměřili dopravní policisté. V minulých dnech zde provedli dvě dopravně bezpečnostní akce. Kontrolovali při nich především dodržování předepsané rychlosti. Reagovali tak na tragickou nehodu, při které nedávno u Libkovic zahynuly tři osoby a další byly těžce zraněné. Více se dozvíte v zítřejším Regionu Podbořanska, který je k dostání u vašich prodejců tisku.
Napsal(a): Jan Vnouček
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video