Chmelovou korunku získala Kateřina Pastyříková

Veronika Salášková 2014-09-08 11:30:00

Žatec – Finálovým galavečerem v prostorách Chrámu chmele a piva vyvrcholil v sobotu 30. srpna nultý ročník soutěže Miss Chrámu chmele a piva. Dívky během něj soutěžily ve třech disciplínách, celou řadu dalších úkolů však plnili již v uplynulém týdnu v průběhu soustředění. Titul Miss nakonec obdržela Kateřina Pastyříková z Mostu. První vícemiss se stala Sabina Štaubertová ze Žatce a druhou vícemiss Kateřina Rabušicová z Kostic u Břeclavi.

Do soutěže se letos přihlásilo asi 200 dívek z celé České republiky. Do finále jich původně postoupilo dvanáct, ještě na poslední chvíli se ale v jejich sestavě odehrály změny. Nakonec zbylo osm dívek. „Jednu z dívek jsme museli vyloučit kvůli tomu, že nafotila snímky, které jsou v rozporu s pravidly soutěže. Další dvě vážně onemocněly a další nedostaly dovolenou, i když ji měly slíbenou. Povolali jsme proto jednu náhradnici,“ komentoval změny za organizátory Petr Šimáček. Na zbylou osmičku čekalo od středy 27. srpna soustředění v Žatci. Během něj si dívky odbyly některé z disciplín jako například ruční česání chmele, točení piva, správné nabídnutí piva hostovi či degustace piva. Kromě nácviku na galavečer podnikly finalistky také několik výletů – do Kadaně, na zámek Líčkov či na místní diskotéky.
Na finálovém večeru se na pódiu infocentra Chrámu chmele a piva dívky prezentovaly nejprve volnou disciplínou. Ta měla být nějak vztažena k pivu či chmelu. Objevilo se tak cvičení s chmelovou činkou na hudbu, tanec se stuhou, rumba a dvakrát dokonce vtipná recitace. Druhou disciplínu si užila zejména pánská část publika, byla jí promenáda v plavkách. Dívky při ní procházely celým infocentrem. Třetí disciplínou byla promenáda ve společenských šatech z dílny olomoucké návrhářky Marty Musilové. Pauzy mezi jednotlivými soutěžními úkoly pomohl moderátorovi večera Petru Šimáčkovi vyplnit žatecký zpěvák Martin Šeps.
Po sečtení hlasů asi od třiceti porotců byly slavnostně vyhlášeny výsledky. Druhou vícemiss se stala Kateřina Rabušicová z Kostic u Břeclavi a první vícemiss Sabina Štaubertová ze Žatce. Titul Miss Chrámu chmele a piva získala Kateřina Pastyříková z Mostu. Korunkou ji dekorovala Miss ČR 2004 Jana Doleželová, která byla jednou z porotkyň. Vítězná trojice se v sobotu 6. září představí návštěvníkům Dočesné na všech třech scénách. Vítězka by pak měla Žatec reprezentovat také v partnerském městě Poperinge v Belgii. V průběhu večera byla předána také ocenění pro Miss Sympatie. Naši čtenáři si za svou Miss Sympatie OHŘE MEDIA  zvolili Valentinu Malou ze Žatce. Fotogalerie k akci je dostupná zde

 

Komentáře

Nabídky práce

ŠKOLNÍ PSYCHOLOG - ZŠ a MŠ Jesenice

Nástup od 1.12.2023, pracovní doba jeden den v týdnu. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 29.11.2023 na uvedený e-mail.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 776 193 438
WWW: https://zsjesenice.cz/
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video