Peruc má zcela nové vedení

Redakce 2014-11-12 08:43:00

Peruc (mib) Ustavující zasedání zastupitelstva městyse Peruc proběhlo v pátek 7. listopadu. Úvod řídil stávající, již nekandidující starosta Antonín Lanc.     

Po volbě mandátové komise, ověření mandátů všech patnácti nových zastupitelů složilo předepsaný slib a byl schválen veřejný způsob hlasování. Starostou Peruce byl zvolen Radomír Bláha – Lidé Perucka  (11 zastupitelů pro, 4 se zdrželi) a postupně byli zvoleni další členové vedení městysu. Místostarostou se stal Jan Vnouček – Změna pro Peruc (8 pro, 6 proti, 1 zdržel) a do rady byli zvoleni Dagmar Fousková, Pavla Markvartová a Josef Jelínek. Předsedkyní finančního výboru se stala Ivana Scheinpflugová a předsedkyní kontrolního výboru Eva Jelínková. Na klidném a důstojném průběhu zasedání mělo podíl i 83 přítomných spoluobčanů. Více informací najdete v tištěném vydání Lounského pressu, které vychází dnes 12. listopadu.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video