Vroutek – Na stavbě víceúčelového hřiště se v současné době pracuje ve Vroutku u tamní základní školy. Hotové by mělo být do konce roku.
Dotaci ne jeho stavbu získal Fotbalový klub Vroutek, který má pozemek pronajatý od městského úřadu. Dotace od ministerstva školství pro klub je ve výši zhruba sedmdesáti procent celkových nákladů, zbytek uhradí město, což představuje přibližně dva miliony korun. „V současné době probíhají přípravy pro pokládku propustného asfaltu. Práce by měly být dokončeny v závěru roku, pokud počasí dovolí,“ řekl Jaromír Kubelka, starosta Vroutku.
Napsal(a): Lucie Steklá
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video