Podle soudu je Pavel Paur nevinný

Jarka Cibulková 2015-01-21 13:15:00

Louny – Zprošťující rozsudek si z úst soudce Okresního soudu v Lounech minulé pondělí vyslechl Pavel Paur (41) ze Slavětína, manžel pohřešované Jany. Státní zástupce ho vinil z psychického a fyzického týrání manželky v období od ledna 2012 do jejího zmizení, od něhož letos v únoru uplynou již dva roky. Státní zástupce se na místě odvolal.

„Nebylo prokázáno žádným ze čtyřicítky slyšených svědků, že by přímo viděl fyzické napadání poškozené ze strany obžalovaného. Soud nemůže přihlížet tomu, co se říká, nebo kdo co slyšel, přímý důkaz prostě není. Jediný důkaz o násilí vylíčila sestra poškozené ženy, která u soudu uvedla, že viděla, jak Janu udeřil několika pěstmi její nejstarší syn,“ odůvodnil svůj verdikt soudce Petr Šilhan starší.

Celý článek najdete v Lounském pressu, který je už dnes na pultech vašich tiskových prodejců

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video