Zloději z polikliniky dopadeni

Veronika Salášková 2015-01-26 14:51:00

Žatec, Podbořany – Odhalit pachatele vloupání do budovy bývalé polikliniky v Podbořanech se v minulých dnech povedlo policistům. Krádež se odehrála vloni v říjnu a vznikla při ní škoda okolo sto tisíc korun. Na svědomí ji mají muž a žena ze Žatce.

V polovině října loňského roku vnikli 33letý muž a o dva roky mladší žena do objektu bývalé podbořanské polikliniky. Po předchozí domluvě se násilným způsobem dostali dovnitř budovy. V různých prostorách tam odřezali a odcizili elektrické kabely od zdravotnického zařízení a elektrických spotřebičů, dále odcizili počítačovou techniku, z garáže pak tři horská kola, ponorné čerpadlo a další věci. Odcizením věcí způsobili škodu za bezmála 40 tisíc korun, poškozením zařízení za přibližně 50 tisíc. „Uvedený muž se tohoto jednání dopustil i přesto, že byl rozsudkem Okresního soudu v Lounech v roce 2013 odsouzen pro pokračující přečin krádeže. Tuto dvojici obvinil policejní komisař z trestných činů krádeže a poškození cizí věci a oba vyšetřuje na svobodě,“ sdělila mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová.

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video