Pervitin si předávali zabalený v kapesníku: Soud vynesl tresty nad dealery ze Žatce a Postoloprt

Jarka Cibulková 2015-02-04 12:58:00

Louny – Policejné odposlechy telefonů i fotografie z předávek drog obsahuje soudní spis s čtyřlístkem prodejců a distributorů pervitinu v Žatci a Postoloprtech. Nad obžalovanými spadla klec loni v létě, když je policejné komando zatklo, dva z obžalovaných nakonec skončili ve vyšetřovací vazbě.

Vedoucí osobností byl jednapadesátiletý Vietnamec Thanh Nguyen, který se postupně seznámil s ostatními obžalovaný a prodával jim k další distribuci pervitin a marihuanu. Drogy v Žatci nabízeli dalším osobám Michal Dostál a Martin Landa většinou v místech svého bydliště. Obžaloba je oba vinila z podeje ve velkém rozsahu. Dalším dealerem v Postoloprtech byl letitý uživatel pervitinu Milan Kubík (41), jež drogy prodával ve svém bytě na Draguši.

Více informací najdete v tištěném vydání Lounského pressu

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video