Pravý břeh řeky po revitalizaci prokoukne

Veronika Salášková 2015-02-23 13:11:00

Žatec – Pravý břeh řeky Ohře by měl během letošního jara dostat novou podobu. Jakmile klimatické podmínky dovolí, budou pokračovat práce na jeho tzv. revitalizaci.

V první polovině loňského roku se uskutečnila první etapa tohoto projektu. Dokončena byla v létě a spočívala v položení nového asfaltového povrchu na cestách podél řeky. Nyní na tyto opravy mají navázat další etapy. Druhá začíná v lokalitě u fotbalového hřiště Slavoje Žatec a končí napojením na již hotovou část u jezu v lokalitě TJ Sever. V jejím rámci také mezi hřištěm a zimovištěm vodního ptactva vznikne parkoviště pro automobily. Úpravy se dočká také plocha samotného zimoviště. Poslední třetí etapa pak začíná v místě napojení na Husitské náměstí a pokračuje uličkou U Oharky směrem na Okurkové náměstí. „Na této etapě již byly položeny obrubníky a nová konstrukční vrstva. Dále začala být pokládána historická dlažba, ale práce musely být přerušeny z klimatických důvodů,“ sdělil místostarosta Jaroslav Špička.
Práce na stavbě by měly být zahájeny v březnu 2015 v závislosti na klimatických podmínkách a celá stavba by měla být dokončena do konce dubna 2015. In-line bruslaři a cyklisté si poté budou moci vychutnat jízdu po novém asfaltovém koberci, který spolu s cyklostezkou Ohře vytvoří podél řeky okruh. Cílem projektu je, aby u řeky vznikla příjemná zóna jak pro sportovce, tak i pro procházky a relaxaci obyvatel města.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video