Dvanáctka finalistek pilně nacvičuje na Dívku roku

Veronika Salášková 2015-02-24 15:40:00

Žatec – Dívka roku se letos v Žatci bude konat již po patnácté. Na finálový galavečer jubilejního ročníku s tématem Mladci na chmelu jsou v současnosti přípravy v plném proudu. Letos se finalistky na nácviky schází teprve od ledna, protože se dívky do soutěže přihlásily až později.

V sobotu 21. února se společně setkaly již na desátém tréninku opět v DDM, které soutěž organizuje. „Dnes jsme trénovaly  aerobic, módní přehlídku, nástupy do divadla a rozhovor s moderátorem. Jelikož jsme na tomto tréninku moderátora neměly, tak jsem si na něj zahrála já,“ popsala náplň tréninku organizátorka soutěže Oldřiška Provazníková.
Finalistek je letos dvanáct, pouze dvě z nich jsou ze Žatce, dvě dívky jsou z Chomutova, dvě z Ústí nad Labem, dvě z Postoloprt a zbývající dívky pochází z vesnic okolo Žatce. „Trošinku litujeme, že se nám přihlásilo tak málo místních dívek. Doufáme ale, že tento patnáctý ročník v nich do dalších let probudí aktivitu a v dalších ročnících se jich přihlásí víc,“ dodala Provazníková.
O tomto víkendu proběhne dvoudenní setkání, kdy dívky ze soboty na neděli v Žatci v DDM přespí. „Budeme všechno projíždět, abychom věděli přesný časový harmonogram. Protože všechny dívky nejsou ze Žatce, tak bychom si chtěli společně prohlédnout centrum města, aby ho trochu poznaly,“ dodala.
Více informací najdete v tištěném vydání Žateckých novin

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video