Podané ruce pro Podbořansko – PRÁCE PRO TEBE

Redakce 2015-04-08 09:17:00

Projekt PODANÉ RUCE III. je od 1. 11.2014 realizován na Podbořansku a zapojili se do něj čtyři zaměstnavatelé – Město Podbořany, Město Vroutek, Obec Petrohrad a firma LOGIT a.s.  Podbořany. Šanci získat po absolvování komplexní přípravy (včetně rekvalifikačních kurzů) zaměstnání dostalo 18 vybraných uchazečů o zaměstnání, žen i mužů.

Od 1. 3.2015 nastoupili 4 pracovníci do firmy LOGIT v Podbořanech a 1. 4.2015 nastoupilo dalších 14 pracovníků k výše uvedeným zaměstnavatelům na nově vytvořená pracovní místa.
Příjemcem projektu je chomutovská vzdělávací společnost VSE a.s., která v této oblasti realizuje již třetí projekt.
Po dobu 7 měsíců bude zaměstnavatelům hrazeno 100% mzdových nákladů. Projekt bude ukončen 31.10.2015.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video