Na náměstí vypuklo léto: Natáčela se zde reklama na nanuky

Veronika Salášková 2015-04-14 15:38:00

Žatec – Slunečná letní pohoda zavládla v sobotu uprostřed náměstí Svobody. Okolo nově vzniklé zastávky se zde procházeli lidé v kraťasech, tričkách, se slunečními brýlemi a slaměnými klobouky na hlavě. Léto však panovalo jen naoko před hledáčkem filmové kamery. Natáčela se zde totiž reklama na nanuky Prima.

Více informací najdete v tištěném vydání Žateckých novin, fotogalerii k akci najdete zde

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Prohlídka s princeznou na zámku Stekník

Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.

Přehrát video
Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video