Podbořany – V Podbořanech hledají nového provozovatele pro koupaliště. Rada města vypověděla v závěru loňského roku smlouvu na provozování koupaliště s firmou Bouška, která areál dlouhá léta spravovala. Město poté vypsalo výběrové řízení na provozovatele areálu koupaliště. Zájem projevila pouze jedna firma.
Vedení města v loňské sezoně řešilo několik problémů kolem koupaliště. Návštěvníci si opakovaně stěžovali na předčasné zavírání koupaliště, než bylo určeno v provozní době, nespokojenost byla údajně také s dalšími doprovodnými službami, například občerstvením.
Více informací najdete v tištěném Regionu Podbořanska
Napsal(a): Alla Želinská
Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát videoSymfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát video