Peloton projede ve čtvrtek Lubencem a Podbořany

Alla Želinská 2015-06-04 14:29:00

Lubenec, Podbořany – Lubenečtí školáci a pedagogové se připravují na podporu pelotonu s Josefem Zimovčákem Na kole dětem, který startuje 4. června. Také zástupci žáků se připojí k pelotonu s pedagogickým doprovodem.

„Vybraní žáci se spolu se dvěma dospělými zúčastní jízdy v pelotonu s panem Zimovčákem. Předpokládané připojení proběhne 4. června cca mezi 8. a 9. hodinou na trase Lubenec – Drahonice. Pro naše účastníky začíná start u odbočky na Struhař a skončí v Drahonicích, kdy se plynule odpojí a „pocestují“ zpět do Lubence. Trasu přes Lubenec bude podporovat celá škola. Podporu nám přislíbily i roztleskávačky,“ uvedla ředitelka lubenecké školy Ro-mana Klimentová.
Při plánované zastávce pelotonu ve čtvrtek 4. června při nadační akci Na kole dětem v Podbořanech na Masarykově náměstí, proběhne přivítání promotýmu  starostou města Radkem Reindlem a setkání s žáky podbořanských škol a občany města. Bude zajištěno i drobné občerstvení pro peloton. K pelotonu se chtějí připojit i nadšenci z místního podbořanského cykloklubu.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video