Na vítání občánků se rodiče musí přihlásit sami

Veronika Salášková 2015-06-09 14:25:00

Žatec – Slavnostní vítání nových občánků se v Žatci uskutečnilo v sobotu 30. května v obřadní síni radnice. Děti za asistence matrikářů Martina Veselého a Drahuše Laiblové přivítala starostka Zdeňka Hamousová.

Rodiče s dětmi dosud na tento obřad zvalo samo město. Pro všechna příští vítání občánků se ale budou muset rodiče dětí s trvalým pobytem v Žatci a jeho místních částech již hlásit na matriku sami. Za touto změnou stojí zákon o ochraně osobních údajů, který obcím zakazuje sledovat nové občánky či životní jubilea seniorů. Zájem oslavit významné jubilea u některého ze seniorů s trvalým pobytem v Žatci je potře-ba rovněž oznámit na matriku.

Více fotek najdete zde

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video