Stěhování skateparku je příliš drahé

Alla Želinská 2015-06-25 06:58:00

Podbořany – Dva a půl milionu korun – tolik by stálo podbořanskou radnici stěhování skateparku u Tatranu na nové místo za koupalištěm, o kterém se uvažovalo. Částka na zřízení nové plochy vyplynula z výběrového řízení.

„Původně jsme počítali zhruba s půlmilionem, ovšem nabídka zní 2,5 milionu, což je hodně, tolik dát nemůžeme. Proto rada města doporučila upustit úplně od myšlenky skatepark stěhovat, a zrušit ho. Oslovili jsme ovšem vedení Tatranu, v jehož areálu se skatepark  nachází, zda s tímto názorem souhlasí. Víme, že oddíl skateboardistů pod TJ Tatran se rozpadl, a nyní je to už spíše místo pro hlučné problémové party a nepořádek,“ zdůvodnil pro náš týdeník doporučení rady města místostarosta Karel Honzl.

Více čtěte v tištěném vydání Regionu Podbořanska

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video