Stěhování skateparku je příliš drahé

Alla Želinská 2015-06-25 06:58:00

Podbořany – Dva a půl milionu korun – tolik by stálo podbořanskou radnici stěhování skateparku u Tatranu na nové místo za koupalištěm, o kterém se uvažovalo. Částka na zřízení nové plochy vyplynula z výběrového řízení.

„Původně jsme počítali zhruba s půlmilionem, ovšem nabídka zní 2,5 milionu, což je hodně, tolik dát nemůžeme. Proto rada města doporučila upustit úplně od myšlenky skatepark stěhovat, a zrušit ho. Oslovili jsme ovšem vedení Tatranu, v jehož areálu se skatepark  nachází, zda s tímto názorem souhlasí. Víme, že oddíl skateboardistů pod TJ Tatran se rozpadl, a nyní je to už spíše místo pro hlučné problémové party a nepořádek,“ zdůvodnil pro náš týdeník doporučení rady města místostarosta Karel Honzl.

Více čtěte v tištěném vydání Regionu Podbořanska

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video