V porodnici se maluje, rodit ženy musí jinam

Veronika Salášková 2015-07-09 12:52:00

Žatec – V Kadani či jinde musejí rodit budoucí maminky, které očekávají narození svého dítěte v první polovině července. V žatecké nemocnici totiž je oddělení porodního sálu a šestinedělí od neděle 5. do pátku 17. července uzavřeno. Důvodem jsou pravidelné stavební úpravy a malování na oddělení. „V této době nebudeme přijímat pacientky na naše porodnické oddělení. V době uzávěry oddělení je připravena nastávající rodičky přijímat porodnice Kadaň,“ oznámila již dříve s předstihem žatecká nemocnice.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video