Výroční zpráva se asi zpozdí

Redakce 2015-07-14 10:06:00

Žatec (jv) Má Žatecká teplárenská hotovou výroční zprávu za minulý rok, nebo ne? Tato otázka zazněla na posledním zasedání zastupitelstva ve středu 8. července. Konkrétní odpověď na ni se však zastupitelé a další účastníci během jednání nedozvěděli.

Žatecká teplárenská je jako akciová společnost ze zákona povinná do šesti měsíců po ukončení účetního období, vyhotovit výroční zprávu. Zároveň by ji k 30. červnu měla mít zauditovanou. Do tohoto termínu ji také musí schválit představenstvo společnosti a se všemi náležitostmi ji předložit valné hromadě, kterou tvoří rada města a teprve poté ji elektronicky odeslat.

Celý článek najdete v tištěném vydání Žateckých novin

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video