Svazek v Turistickém informátoru

Alla Želinská 2015-07-16 10:40:00

Podbořansko (až) Každá z jedenácti členských obcí Svazku obcí Podbořansko má být prezentována fotografií, znakem obce a krátkým textem v připravované publikaci Cestovní informátor na rok 2016. Všech jedenáct obcí má dostat prostor dohromady celkem na dvou stránkách publikace. Rozsah a cenu prezentace v rámci Svazku obcí Podbořansko mj. řešili starostové na valné hromadě SOP, která se konala 9. června na radnici v Podbořanech. Požadavek starostů zněl – za dvě stránky uhradit z pokladny SOP částku maximálně do 32 tisíc korun. Publikaci vydává slovenská firma JOMA Travel ve Vrútkách, s jejímž zástupcem jedná vedení SOP.

„Tajemnice svazku Libuše Moravčíková nakonec vyjednala ještě nižší cenu 25 tisíc korun. Cestovní informátor má stát 150 korun a přislíbili jsme vydavateli, že určitý počet výtisků publikace koupíme,” řekl předseda Svazku obcí Podbořansko Miroslav Brda. Samozřejmě novou publikaci budou moci si pořídit všichni zájemci z řad veřejnosti, ať už jednotlivci či spolky, sdružení, organizace.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video