Žatec – Rekonstrukce autobusového nádraží v Žatci spěje do finále. V minulém týdnu byla zahájena první etapa jeho kolaudace. Mezitím ještě probíhají dokončovací práce na budově.
Celková rekonstrukce autobusového nádraží začala letos v únoru. Zastávky pro odjezdy a příjezdy autobusů se po dobu jejího trvání přesunuly do ulice Nákladní a Obránců míru. Nyní se na nádraží dokončují poslední práce, hotovo by mělo být do konce září. ,,Bylo rozhodnuto, že kolaudace nádraží bude rozdělena do dvou etap. První bude obsahovat komunikace a zpevněné plochy a druhá stavební objekty," sdělil Pavel Král, vedoucí odboru rozvoje a majetku města.
Více čtěte v tištěném vydání Žateckých novin
Napsal(a): Veronika Salášková
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video