Vyměňte si průkazky OZP, zbývají dva měsíce

Jarka Cibulková 2015-10-28 11:02:00

Louny – Držitelé průkazů mimořádných výhod a dočasných průkazů osob se zdravotním postižením (průkaz OZP), vydaných podle právních předpisů z let 2012 až 2013, si musí zajistit výměnu nových kartiček na pobočce Úřadu práce v Lounech. Na výměnu zbývají již poslední dva měsíce, pokud si klienti průkaz nevymění, pozbývají jakýkoliv výhod. V Lounech je většina průkazů již vyměněna, ovšem zhruba tři stovky jich chybí nahradit.

„Za kontaktní pracoviště Louny k pondělí 26. října evidujeme 577 již vydaných nových průkazů OZP, necelá stovka je vyrobených, připravených na pracovišti k převzetí klienty, čtyři desítky průkazů jsou ve stádiu výroby. Předpokládáme, že zhruba ještě tři sta klientů musí požádat o výměnu právě do konce roku 2015,“ přiblížila vedoucí hmotné nouze kontaktního pracoviště v Lounech Lenka Hronková.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video