Úvod   /   Zprávy   /   Teplárna bez manažera

Teplárna bez manažera

Redakce 2015-12-01 12:11:00

Žatec (jv) V Žatecké teplárenské se udála další personální změna. Poté, co na post předsedy dozorčí rady rezignoval Milan Lacko (informovali jsme v minulém čísle novin), zeje prázdnotou i místo manažera projektu ekologizace teplárny, v jejímž rámci probíhá rekonstrukce kotlů K1 a K2. Aleš Rada, který tuto pozici zastával, měl v pátek 27. listopadu dostat v odpoledních hodinách nečekaně výpověď. Vedení teplárny se nám dosud k důvodům, proč se tak stalo, nevyjádřilo.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video