Školáků letos přibylo

Redakce 2011-09-10 00:00:00

Rakovník – Rekordních 213 prvňáčků zasedlo letos v Rakovníku do školních lavic. Je to o více než padesát nových školáků více než v loni a minulých letech. Kapacita rakovnických škol je dostatečná a navíc se o prázdninách nezahálelo, a tak školáky uvítaly 1. září nejen vyzdobené třídy a odpočinuté učitelky, ale i opravené budovy. Například v rakovnické ZUŠ proběhla oprava osvětlení za 229 tisíc korun, dále se opravovala hradební zeď a oplocení v 1ZŠ, kde se i měnilo lino a vchodové dveře i dveře do tříd, a také opravovaly dílny, vše celkem za více než 210 tisíc korun. Nové osvětlení se rozsvítí v družině 1. A 2. ZŠ. Nezapomnělo se ani na děti školou ještě nepovinné, a MŠ V Lukách má novou dlažbu v kuchyni i okna v propojovací chodbě.

„Město Rakovník stále čeká na vyhodnocení Programu zelená úsporám, kde je podán projekt na zateplení 3. ZŠ Rakovník. V případě nepřidělení dotace se předpokládají alespoň dílčí opravy, např. výměna části oken,“ dodává tiskový mluvčí města Jan Polák.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video