Úvod   /   Zprávy   /   Za dvanácti měsíčky

Za dvanácti měsíčky

Iveta Drlíková 2016-05-24 09:50:00

Na „Putování za 12 měsíčky“ zve školky, školáky z prvního stupně, ale i maminky s dětmi na mateřské dovolené, žatecký Dům dětí a mládeže. Zábavné i naučné poznávání koloběhu roku proběhne 26. května od 9 hodin v parku pod nemocnicí. Sraz je u Ateliéru M, startovné 10 korun. „Naše akce je zaměřená na předškolní a školní děti prvního stupně, které postupně projdou 12 stanovišť, kde potkají měsíce s jejich charakteristikami období jejich vlády a poznají, co se děje ve společnosti a v přírodě v různých ročních obdobích,“ popisuje Petra Pachtová z DDM, co děti na trase čeká.

Dům dětí a mládeže pořádá také 5. června zájezd na zámek Nový Hrad v Jimlíně, kde tento den proběhne zábavný den pro děti. V něm vystoupí například Václav Upír Krejčí, Standa Hložek, medvědi a sokolníci. Zájemci o tuto akci se mohou hlásit v DDM.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Varhany a chrámový sbor na poutní mši sv. Petra a Pavla v Podbořanech

Iša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.

Přehrát video
Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video