Logit Cup 2016 – Beachvolejbal Podbořany v novém!

Redakce 2016-06-14 10:49:00

V rámci Podbořanských letních slavností proběhne již tradiční turnaj v beachvolejbale mužů a smíšených párů. Letos poprvé s novým názvem Logit Cup, a to díky jednomu z největších zaměstnavatelů v našem městě – firmě Logit, s.r.o. Ta se stala významným partnerem turnaje, a tak se letos bude hrát o prestiž vlastnit na rok putovní pohár Logit Cup 2016 a o spoustu hodnotných cen,“ říká za pořadatele turnaje Stanislava Čapková. Na pískovém kurtu přímo na náměstí T. G. Masaryka se utkají milovníci a příznivci volejbalu z Podbořan a širokého okolí. Stavba hřiště začíná brzo ráno ve čtvrtek 16. června, odpoledne je již kurt k dispozici všem zájemcům o vyzkoušení všeho, co beachvolejbal obnáší. V pátek 17. června startuje v 9 hodin turnaj dvanácti smíšených párů a v sobotu 18. června v 8 hodin turnaj šestnácti mužských dvojek. Slavnostní vyhlášení a předání putovního poháru proběhne v pátek a v sobotu večer na hlavním podiu podbořanských slavností za přítomnosti starosty města a ředitele firmy Logit. „Přijďte podpořit všechny, kteří budou měřit své síly, nebo se třeba inspirovat k účasti v dalším ročníku,“ zve za pořadatele turnaje Stanislava Čapková.    

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video