Logit Cup 2016 – Beachvolejbal Podbořany v novém!

Redakce 2016-06-14 10:49:00

V rámci Podbořanských letních slavností proběhne již tradiční turnaj v beachvolejbale mužů a smíšených párů. Letos poprvé s novým názvem Logit Cup, a to díky jednomu z největších zaměstnavatelů v našem městě – firmě Logit, s.r.o. Ta se stala významným partnerem turnaje, a tak se letos bude hrát o prestiž vlastnit na rok putovní pohár Logit Cup 2016 a o spoustu hodnotných cen,“ říká za pořadatele turnaje Stanislava Čapková. Na pískovém kurtu přímo na náměstí T. G. Masaryka se utkají milovníci a příznivci volejbalu z Podbořan a širokého okolí. Stavba hřiště začíná brzo ráno ve čtvrtek 16. června, odpoledne je již kurt k dispozici všem zájemcům o vyzkoušení všeho, co beachvolejbal obnáší. V pátek 17. června startuje v 9 hodin turnaj dvanácti smíšených párů a v sobotu 18. června v 8 hodin turnaj šestnácti mužských dvojek. Slavnostní vyhlášení a předání putovního poháru proběhne v pátek a v sobotu večer na hlavním podiu podbořanských slavností za přítomnosti starosty města a ředitele firmy Logit. „Přijďte podpořit všechny, kteří budou měřit své síly, nebo se třeba inspirovat k účasti v dalším ročníku,“ zve za pořadatele turnaje Stanislava Čapková.    

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video