V Podbořanech vítali nové občánky – mezi nimi i synka starosty

Alla Želinská 2016-06-16 11:03:00

V budově Městského úřadu v Podbořanech přivítali v sobotu 11. června nově narozené občánky. Novými obyvateli města se tak slavnostně stalo osmnáct dětí – osm chlapců a deset holčiček.

Slavnostního uvítání v síni se chopila zastupitelka města Dagmar Pištěková, která zdůraznila potřebu odpovědného rodičovství, trpělivosti a velké lásky. Slavnost vítání občánků byla podbarvena hudbou a vystoupením v podání dětí a jejích učitelek z MŠ Bratří Čapků. „Celkem bylo pozváno 23 dětí, pět se jich nedostavilo, takže jsme zapsali 18 občánků. Rodiče dostali mj. ponožky pro miminka, které upletly klientky z Domova pro seniory v Podbořanech,“ řekla Anna Bizoňová z komise péče o občany. Na snímku zleva Petra Reindlová se synkem Radkem (za ní manžel Radek Reindl, starosta města) a Jana Dlouhá s dcerkou Magdičkou.

Více snímků z vítání najdete zde

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video