Opraví vodovod pro vesnice

Veronika Salášková 2016-06-19 03:23:00

Žatec – Do rekonstrukce vodovodu, který přivádí vodu do obcí Bezděkov, Trnovany, Zálužice a Rybňany se v minulých dnech pustila Severočeská vodárenská společnost (dále SVS). Stávající vodovod pochází z roku 1977, je poruchový a ve špatném technickém stavu. Jeho oprava má být hotová do konce září.

Rekonstrukcí projde vodovod v úseku dlouhém téměř 810 metrů v žateckých ulicích Pražská a K Bezděkovu. Pitnou vodu přivádí téměř 500 obyvatelům v Bezděkově, Trnovanech, Zálužicích a Rybňanech. „V rámci investiční akce SVS se provede rekonstrukce vodovodu zároveň s jeho částečným vymístěním ze soukromých pozemků do nové trasy. Rekonstrukce bude provedena zčásti otevřeným výkopem a zčásti řízeným protlakem,“ popsal Jiří Hladík, tiskový mluvčí společnosti. Během rekonstrukce dojde také k přepojení všech 11 stávajících domovních vodovodních přípojek na trase.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video