Podbořanské letní slavnosti

Alla Želinská 2016-06-23 09:19:00

Podbořany – K Podbořanským letním slavnostem již neodmyslitelně patří tradiční turnaj v beachvolejbale mužů a smíšených párů. Ať už prší nebo ne. V pátek ráno právě pršelo, to ale plány organizátorů ani nažhavených hráčů nepřekazilo. Jako první proti sobě nastoupili bratři Kudláčkovi ve dvojicích s partnerkami – Pepa Kudláček a Helena Benešová vs. Jirka Kudláček a Tereza Crhonková. A hrálo se celé dva dny, počasí se pak umoudřilo, v sobotu už bylo hezky (snímek nahoře ze sobotního turnaje mužů). Turnaj v pátek vyhrál pár z Loun, na 2. místě Jirka Kudláček a Tereza Crhonková, 3. místo vybojovala dvojice ze Žatce. V sobotu vyhrály Lemry, na 2. místě byli kluci ze Žatce (Opat, Koutník) a na 3. místě opět kluci ze Žatce. Letos turnaj v plážovém volejbale poprvé proběhl s novým názvem Logit Cup, a to firmě Logit. Ta se stala významným partnerem turnaje.  

Slavnosti zahájila svým pátečním odpoledním vystoupením kapela SPB, sobotní program zahájila dechovka Béreš.
Nechyběl doprovodný program včetně zmíněného plážového volejbalu, dovádění ansámblu Beze Všeho, u kostela Božího Spasitele pak pohádky žatecké Jitřenky nebo přímo v kostele pěkného koncertu žáků nižšího gymnázia v Podbořanech s klavírním doprovodem učitelky Romany Havrdové. Spolu s nimi na závěr zpívali i diváci.
Hlavně děti si v centru města užívaly na kolotočích, houpačkách a dalších atrakcích.

Fotogalerii z Podbořanských slavností najdete zde

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video