Vysvědčení předali pod orlojem

Veronika Salášková 2016-06-28 12:38:00

Žatec – Netradiční předávání vysvědčení zažili v minulém týdnu studenti žateckého gymnázia. Kvůli výměně elektrických rozvodů a osvětlení musela být škola již předána stavařům. Předávání vysvědčení proto proběhlo již ve čtvrtek 23. června. Třída sexty ho uspořádala přímo pod orlojem Chrámu chmele a piva.

Předala jim ho třídní profesorka Veronika Barochová v doprovodu zástupkyně ředitele Stanislavy Hafnerové. Z 28 žáků třídy, prospělo 10 s vyznamenáním a 5 jich mělo samé jedničky. „Musím říct, že jsou to hrozně chytří žáci. Jsou inteligentní, hodně nadaní a kamarádští, takže jako třídní jsem s třídou spokojená,“ zhodnotila své studenty Veronika Barochová. Zástupkyně Hafnerová jim za školu poděkovala za pomoc s přípravou budovy na rekonstrukci, zejména za stěhování věcí. Někteří ze žáků za tuto pomoc obdrželi od školy odměnu. Gymnazisté si tak letos o týden užijí delší letní prázdniny.

Více snímků zde

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video