Podbořany – Na okraji Podbořan se nedávno začala budovat nová, zajímavá lokalita pro bydlení. Stavební pozemky určené pro stavbu rodinných domů se už začaly prodávat. Jedinečnost této lokality spočívá především v jejím umístění. Nachází se totiž dostatečně stranou dopravního ruchu města a díky těsné blízkosti valovského lesa a městského koupaliště skýtá možnost rekreačního a sportovního vyžití. Téměř veškerá infrastruktura, kterou město nabízí, se přitom nalézá v blízkém okolí. Především pro mladé rodiny s dětmi jsou tyto pozemky pro stavbu rodinného domu v Podbořanech zajímavou alternativou. Zeptali jsme se na novou lokalitu pro bydlení Martina Řepíka, majitele pozemků.
Napsal(a): Alla Želinská
Senioři připravovali 3. prosince společně se studenty z oboru kuchař/cukrář vánoční cukroví, paštiku, chléb a likéry. Došlo i na společnou přípravu cukroví s dětmi z Mateřské školy Hlubanská.
Přehrát videoIša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.
Přehrát video