Posluchače přenesli na slunečný jih

Iveta Drlíková 2016-07-22 09:08:00

Více jak stovku diváků přilákal letní koncert u kostela na Hoštálkově náměstí, který k oživení centra pořádalo letos poprvé ve spolupráci s agenturou manželů Čajkových a za finanční podpory Města Žatec, zdejší děkanství. Sobotní podvečer se nesl v duchu temperamentní latinskoamerické hudby, kterou přítomným skvostně interpretovalo Igor Barboi trio.

Tepličtí muzikanti hráli ve složení – Igor Barboi – virtuósní akordeonista, kterého doprovázeli další dva výteční muzikanti – kytarista Martin Herbst a violoncellista Vojtěch Čermák. Ten koncert zahájil slovy, že v našem městě vystupují sice poprvé, ale už se jim tady moc líbí. „Návštěvnost nás mile překvapila. Podle ohlasů se lidem koncert líbil. Atmosféra byla velmi příjemná a výkony hudebníků excelentní,“ těší Jiřinu Čajkovou, která zve publikum na druhý koncert pod širým nebem, kdy na stejném místě zahraje v sobotu 30. července muzikálové, filmové i rockové melodie tentokrát smyčcové kvarteto Antic. Začátek koncertu je opět v 19 hodin.

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video