Pivní veletrh na Křivoklátě

Redakce 2011-09-22 00:00:00

První pivní veletrh na Křivoklátě proběhl pod názvem Královský vzorkový veletrh pivovarnictví o víkendu 10. a 11. září. „Představilo se patnáct pivovarů, které vyrábějí pivo tradičním způsobem. Každý pivovar nabízel několik druhů svých výrobků a během celého dne probíhal bohatý doprovodný program, zaměřený nejen na pivní tematiku, ale i na nejmenší a střední generaci,“ říká kastelán Křivoklátu Luděk Frencl.

Pivoznalecká porota ocenila na třetím místě pivo Sedm kulí pivovaru Ferdinand z Benešova, na druhém místě zabodoval Krušovický Malvaz.  První místo na křivoklátském pivním veletrhu dostal slánský pivovar Antoš s polotmavou třináctkou „Autorem piva je pan Máša ze slavné pivovarské dynastie. Pan Máša vařil pivo i v Jihoafrické republice, teď ho vaří ve Slaném a jak vidíte, je skvělé,“ prozradil známý moderátor Standa Berkovec, který byl  v tričku pivovaru Antoš k zastižení i u pivní pípy.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video