Pivní veletrh na Křivoklátě

Redakce 2011-09-22 00:00:00

První pivní veletrh na Křivoklátě proběhl pod názvem Královský vzorkový veletrh pivovarnictví o víkendu 10. a 11. září. „Představilo se patnáct pivovarů, které vyrábějí pivo tradičním způsobem. Každý pivovar nabízel několik druhů svých výrobků a během celého dne probíhal bohatý doprovodný program, zaměřený nejen na pivní tematiku, ale i na nejmenší a střední generaci,“ říká kastelán Křivoklátu Luděk Frencl.

Pivoznalecká porota ocenila na třetím místě pivo Sedm kulí pivovaru Ferdinand z Benešova, na druhém místě zabodoval Krušovický Malvaz.  První místo na křivoklátském pivním veletrhu dostal slánský pivovar Antoš s polotmavou třináctkou „Autorem piva je pan Máša ze slavné pivovarské dynastie. Pan Máša vařil pivo i v Jihoafrické republice, teď ho vaří ve Slaném a jak vidíte, je skvělé,“ prozradil známý moderátor Standa Berkovec, který byl  v tričku pivovaru Antoš k zastižení i u pivní pípy.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video