Úvod   /   Zprávy   /   Zelené náměstíčko

Zelené náměstíčko

Jan Vnouček 2011-09-25 00:00:00

Krásný Dvůr – V Krásném Dvoře jsou zase o trochu blíž revitalizaci svého malého náměstí. Na základě doporučení  výběrové komise nakonec zastupitelstvo obce vybralo skicu řešení od architekta Jiřího Vaníčka z Podbořan. Jeho návrh počítá s vydlážděnou plochou doplněnou o lavičky a s parkovacími místy pod vzrostlými stromy. Obecní úřad ještě bude s autorem vítězného návrhu jednat o ceně za projekt a přípravu ke stavebnímu řízení.

„Představujeme si za to cenu tak okolo 30 tisíc Kč,“ prozrazuje starosta František Kuna. Podle předběžného rozpočtu jen první etapa úpravy stávající křižovatky, která zahrnuje osazení a pořízení laviček, zatravnění, výsadbu a koupi stromů,  vyjde na 200 tisíc Kč.  „Pod názvem Zelené náměstíčko jsme na projekt požádali o dotaci Fond T-Mobile. S realizací počítáme podle financí v průběhu příštího roku,“ uzavřel Kuna.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video