Na pokutu se složí radní z vlastní kapsy

Veronika Salášková 2011-09-24 00:00:00

Žatec – Město Žatec dostalo pokutu od Úřadu pro ochranu osobních údajů za zveřejnění údajů fyzických osob. Tyto údaje byly uvedeny v usnesení rady. Rada pochybila v jednom případě, kdy její usnesení z 21. března 2011 obsahovalo osobní údaje, kdy mimo jmen bylo zveřejněno i bydliště osob, o nichž bylo jednáno. Tento dokument byl umístěn na internetových stránkách města. Úřad pro ochranu osobních údajů za to městu vyměřil pokutu ve výši deset tisíc korun a dalších tisíc korun uhradí jako náklady řízení.

„Dohodli jsme se, že se tato částka nebude platit z peněz města, ale my radní se na její zaplacení složíme z vlastní kapsy,“ sdělil radní Jaroslav Hladký. Podkladem pro zahájení tohoto řízení byl podnět, který Úřadu pro ochranu osobních údajů dal zastupitel Aleš Kassal. Město ze svých stránek toto usnesení stáhlo a rada prozatím ustoupila od zveřejňování jmen fyzických osob. Hodlá se k němu ale vrátit. V současné době se již připravují pravidla tak, aby byla v souladu s daným zákonem.

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video