Jaroslava Lišková absolutní přebornicí: Jablečný den letos navštívilo čtyři tisíce lidí

Alla Želinská 2016-10-06 10:39:00

Krásný Dvůr (až) Správa státního zámku v Krásném Dvoře je spokojena. Jablečný den, který se letos konal již pošesté, uplynulou sobotu navštívilo okolo čtyř tisíc návštěvníků! „Moc děkujeme všem sponzorům, pomocníkům, dobrovolníkům, hospodyňkám a cukrářkám za výbornou atmosféru, spoustu nejen jablečných dobrot a zábavu především pro děti,“ s radostí a vděkem hlásí kastelánka krásnodvorského zámku Michaela Hofmanová.

Absolutní všestrannou přebornicí soutěží vyhlášených v rámci Jablečného dne se stala Jaroslava Lišková z Chrášťan, která vyhrála soutěž o nejkrásnější rukodělný výrobek s jablečnou tématikou (tu hodnotila porota) s tematickým prostíráním a zároveň zvítězila v soutěž o nejlepší jablečný produkt (hodnotili návštěvníci dne) se svými jablečnými dobrotami.
Na dalších oceněných místech se v kategorii výrobků umístila Iva Lněníčková a Marcela Šteflová. V kategorii produktů to byla Základní škola Krásný Dvůr a Gymnázium a SOŠ Podbořany.
Na Jablečném dni v Krásném Dvoře se mj. představily mateřská centra Jonáš z Podbořan a Jablíčko z Nepomyšle, volnočasové centrum Bertík z Kryr a spousta dalších.
„Jablečný den dopadl skvěle, poptávka byla opravdu obrovská a prodali jsme úplně vše. A to jsme pekly některé do rána,“ směje se Zdenka Lněníčková z Jablíčka, které také mělo velký úspěch u návštěvníků se svou dílničkou na výrobu svíček.
Děti se vozily na ručně točeném kolotoči, užily si střelnici, shlédly pohádku a vozily se na koních, Václav Staněk z dvorce Chmelištná předvedl koňskou show. Počasí se i letos vydařilo.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video