Vykradené prodejny v Blšanech a Strojeticích

Alla Želinská 2016-10-13 09:21:00

Podbořansko – Terčem vloupání se staly minulý týden prodejny Jednoty ve Strojeticích u Kryr a v Blšanech. Obchod ve Strojeticích byl vykraden v době od 1. do 3. října, kdy neznámý pachatel se vloupal dovnitř a z prostoru pod prodejním pultem odcizil cigarety různých značek. Předběžně byla škoda vyčíslena na 22 tisíc korun. K vloupání do prodejny v Blšanech došlo z 5. na 6. října. Neznámý pachatel se opět zaměřil na cigarety, odcizil jich, podle policie, neupřesněné množství. Škoda byla předběžně odhadnuta na cca 50 000 Kč.

„Dosud neznámý pachatel rozbil v prodejně v Blšanech skleněnou výplň vstupních dveří a vnikl dovnitř. Z obchodu si odnesl cigarety různých značek. Svým jednáním způsobil zloděj společnosti škodu v desítkách tisíc, bude upřesněna po provedené inventuře. Policisté v této věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a po pachateli pátrají. Za tento skutek mu hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let,“ sdělila Jaromíra Střelcová, policejní mluvčí v Lounech.
V poslední době se jedná na Podbořansku zatím o tyto dva případy, sdělila policejní mluvčí. „Vím, že došlo k vykradení v obchodě, a nebylo to poprvé,“ reagoval na policejní zprávu starosta Blšan Petr Bukáček.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Prohlídka s princeznou na zámku Stekník

Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.

Přehrát video
Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video