Festival nabil divadlo pozitivní energií

Redakce 2016-10-18 13:23:00

Žatec (rš) Městské divadlo Žatec bylo v úterý 11. října večer doslova nabito pozitivní energií a pohodou. Konal se zde totiž již 14. ročník Festivalu malých divadelních forem Náš svět, jehož spoluorganizátorem byl poskytovatel sociálních služeb Kamarád LORM Žatec.

Na jevišti byla k vidění celá řada výborných vystoupení.  Tanec se střídal se zpěvem a klasickým hraným divadlem a došlo i na cirkus. Všichni herci předvedli své maximum a dokázali, že přestože se musí potýkat se zdravotním postižením, dokáží si svůj život užívat s radostí a plnými doušky. Mnohdy se jim svou bezprostředností podařilo zaskočit i výborného Aleše Lehkého, který byl již tradičně moderátorem večera. Největšího potlesku se na domácí půdě dostalo hercům z organizace Kamarád LORM Žatec, kteří při svém vystoupení opět nešetřili vtipem a předvedli skvělou scénku o tom, jak to chodí u doktora.
A na závěr se konalo jedno velké překvapení v podobě flamenga, které nacvičily zaměstnankyně LORMu jako poděkování pro ředitelku Kateřinu Frondlovou, jež odchází do důchodu.
Festival malých divadelních forem Náš svět nalil do žil všem přihlížejícím úžasný elán a radost ze života. A na závěr přání paní ředitelky Kateřiny Frondlové: „Chtěla bych popřát dalším ročníkům festivalu hodně zdaru, hodně dobrých vystoupení a hlavně vaši podporu.“
Více snímků najdete zde

 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video