Poslední na řadu přišla eršestka

Jan Vnouček 2011-09-28 00:14:00

Podbořansko – Hádejte, která krajnice u státních silnic se letos v okrese Louny sekala jako poslední? Jestli skepticky tipujete R6, tak máte pravdu. Ovšem taková silnice I/27, která vede přes Blšany a Očihov, ji předběhla jen o pár dní. „Končíme teď strojní sekání. Dál budeme už jen dosekávat ručně. Na Lounsku jsme měli během deseti dnů hotovo,“ sdělil v pátek Petr Horčík, jednatel stejnojmenné firmy z Lhoty pod Pannou, která podél našich komunikací první třídy údržbu zeleně prováděla.

„Objednávka zní na dvě sekání. Takže když to znovu naroste, tak pojedeme ještě jednou,“ odvětil na otázku po harmonogramu prací. Na snímku traktor jmenované společnosti u malměřické křižovatky. Za jeho volantem seděl Petr Horčík mladší. „Sekali jsme tady ještě dvacet sedmičku. Tahle silnice je už z okresu Louny poslední,“ pochlubil se.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video