Havrani se rozlétli až ve druhé půli

Jan Vnouček 2011-10-12 00:00:00

Havran Kryry : Baník Modlany 4 :0 (0:0) Havrani do svého kádru pozvolna zapracovávají mladé hráče z béčka a nese to své ovoce. I když v souboji s Modlanskými to dlouho vypadalo všelijak. V první půli domácí více bojovali sami se sebou, než se slabým soupeřem. Sice mu skoro nepůjčili míč, ale z platonického tlaku nic nevytěžili. Nedařila se jim kombinace, nevycházely narážečky, scházela přesná finální nahrávka. Křeč zlomily až dva slepené góly. 

V 50. Jan Fridrich doklepl do prázdné po akci Víta Karbana. A v 51. dal po úniku na 2 :0 Tomáš Beránek. Kryrští se začli hýbat, roztahovali hru po křídlech, v záloze létal Richard Zelinka a najednou se bylo na co dívat. Skóre se ale znovu měnilo až v závěru díky střídajícím útočníkům. V 80. se radoval teprve devatenáctiletý František Redl a v 90. dal svůj 4. gól v sezóně Jiří Jarolím. Tabulka po 9. kole: 1. Louny (19), 2. Litoměřice (17), 3. Litvínov (17), 8. Kryry (13).

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video