Novorozenci o sobě dali hlasitě vědět

Jan Vnouček 2011-10-17 00:01:00

Lubenec, Vroutek – Jak se dělají z miminek občánci? Je to zdánlivě jednoduché. Stačí k tomu jen starosta se závěsným odznakem kolem krku, dětský sboreček, ve vrouteckém případě ještě navíc ženský sbor, dárečky a zápis do pamětní knihy. V Lubenci se slavnostním ceremoniálu zúčastnilo pět uzlíčků, ve Vroutku se svých občanských práv nahlas domohlo osm ratolestí.  Další dvě nedorazily.

V Lubenci byli přivítáni: Pavlík Pšenička, Honzík Grabowski, Natálka Šeflová, Filípek Dupač a Lenka Jirků  se svými maminkami. Ve vroutku pak: Adéla Benedeková, Jakub Chaloupecký, Natálie Jarková, Roman Kozelka, Matyáš Krob, Nela Sloupová, Viktorie Tempelová a Lukáš Trichter. Pro velký počet novorozenců, museli ve Vroutku vítat občánky nadvakrát.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video