Drakiáda v Pavlíkově se vydařila

Redakce 2011-10-18 00:00:00

Pavlíkov – V sobotu 8. října se v Pavlíkově na Senecké hoře sešli všichni příznivci létajících draků na tradiční Drakiádě. „Když jsme přijeli tak pršelo, tak jsme nejdřív mysleli, že půjdeme do hospody, ale pak se počasí zlepšilo,“ říká Simona Stružková, jedna z organizátorek, která třímá v rukou celou plejádu létajících draků. „V loňském roce bylo draků přes stovku, to bylo lepší počasí, letos počítám, že se jich sejde tak padesát,“ dodává Simona Stružková. 

„Máme sto padesát dárkových balíčků pro děti, tak uvidíme,“ kolik jich rozdáme.  Drakiádu, kterou pořádal Městys Pavlíkov, SDH Pavlíkov a Klub žen Pavlíkov provázela i reprodukovaná muzika a spousta soutěží. Soutěžilo se nejen o nejhezčího vlastnoručně vyrobeného dráčka, ale i v házení balónků do obručí, házení vajíček, chůzi na chůdách, skákání v pytli a mnohých dalších soutěžích.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video