Výstava pro všechny, kdo staví a rekonstruují

Jarka Cibulková 2017-08-19 01:13:00

Louny – Již po dvacáté čtvrté proběhne na lounském výstavišti od pátku 18. do neděle 20. srpna výstava Dům. Představí se zde přes sto třicet vystavovatelů z celé republiky, kteří nabídnou nepřeberné množství zajímavých výrobků a služeb. Veletrh Dům je přehlídkou novinek z oblasti zahrady, stavby a bydlení.

Chystáte se stavět, určitě navštivte expozici v pavilonech D a A. Nebudou samozřejmě chybět ani firmy se širokou škálou nábytku a doplňků. Návštěvníci na výstavišti najdou i společnosti zabývající se veškerými stavebními pracemi v domech o bytech. Například vysoušení a sanace vlhkého zdiva, zateplené a odvětrávací fasády a nátěrové systémy.
Velká část výstavy je věnována zahradě a okolí obydlí. Budou se zde prezentovat firmy, které nabízejí venkovní krby, altány, pergoly a velké množství nábytku. Své si tu najdou i drobní kutilové a řemeslníci. Pro vegetaci vaší zahrady zde bude mnoho zahradnických firem.
Vystavovatelé nabídnou i zajímavé slevy. Pro návštěvníky je organizátorem akce, společností Diamant Expo, připravená i soutěž.
Výstava Dům 2017 je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Denně bude výstaviště otevřené od 9 do 17 hodin.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video