Uvažují o školce non-stop

Jan Vnouček 2011-10-21 00:05:00

Vroutek – Zavede se celoroční provoz školky, včetně celých letních prázdnin? O tom ve Vroutku rozhodne výsledek finanční kalkulace a anketa mezi rodiči. Informoval o tom starosta města Jaromír Kubelka, jemuž zastupitelé uložili projednat tuto problematiku s ředitelkou vroutecké mateřské školy a posoudit pro a proti.

Možnosti se odvíjejí od finančních a personálních záležitostí, ale také od poptávky rodičů. „Během léta si povinnou dovolenou vybírají učitelky, uklízečky i kuchařky. Museli bychom tedy zaplatit případnou další pracovní sílu, která by je po tuto dobu nahradila. Navíc se v této době provádějí nezbytné opravy budov a jejich údržba. Na druhou stranu chápu, že zaměstnaní rodiče hledají způsob, jak zajistit hlídání svých dětí v době, kdy je školka zavřená,“ pojmenoval dilema Kubelka. Dosud měli ve Vroutku mateřinku přes léto vždy jeden měsíc uzavřenou, podobně jako to mají jiné školky v okolí.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video